Ara
  • Ali Güneş

Gaziantep FK ve Transfer

İkinci yarıya Fenerbahçe ve Gençlerbirliği maçlarında alınan mağlubiyetlerle başlayan Gaziantep Fk teknik adamının da ısrarla 24 puan garanti değil transfer şart isteğini kırmayarak ara transferde eksik gördüğü mevkilere kaleci Haydar,Alexandru Maxim ve Andre Sousa transferlerini yaparak kadrosunu güçlendirdi. Kaleci Haydarın Alanyaspordaki performansı ile bu ligin iyi kalecilerinden biri olduğunu spor kamuoyuna kanıtlamış dogru bir isim olduğuna inanıyorum. Ama diger transferler için aynı yaklaşımda bulunmakta tereddütüm var,nedenine gelince iki isimde aslında doğru yerlere alınan oyuncular olmalarına rağmen geldikleri takımlarda son sezonlarında çok yer almamaları oyuncular ve Gaziantep Fk için dezavantaj olabilir.

Alexandru Maxim 2019/20 Sezonu 6 maç 139 dakika Andre Sousa. 2019/20 Sezonu 13 mac 1 gol 942 dakika

Çünkü Gaziantep FK'nın şu anda kendisine direk katkı sağlayacak oyunculara ihtiyacı var,oyuncuların hazırlanmaları ve takıma adapte olmaları için zamanları yok dua edelim hazır gelmiş olsunlar yoksa onlara şans vererek hazır duruma gelmelerini beklemek de olası puan kayıplarına neden olabilir.

Gaziantep Futbol Kulübü'nde görev yapmış şampiyonluk yaşamış bir teknik adam olarak doğal olarak zaman zaman internet ortamında kimseyi kırmadan ve realist bir şekilde görüşlerimizi belirtiyoruz ama bunları belirtirken yaptıkları hatalardan ders alması gerekenlerin yazılarımızdan dolayı bizlere antipati duymaları üzücü olsada şahsım olarak biz doğru olanı söylemeye ve uyarmaya devam ederek uzak olsak da yıllarca birçok arkaşımız gibi futbolcu ve teknik adam olarak hizmet ettiğimiz Kırmızı siyahlı Gaziantep FK'ne destek olmaya devam edeceğiz.

Bartın'dan selam ve sevgi dileklerimle sağlıklı ve mutlu bir hafta diliyorum.

TEKNİK DİREKTÖR ALİ GÜNEŞ

0 görüntüleme

©2020, Ali Güneş Resmi Web Sitesi