Haberler

Teknik Direktör Ali Güneş hakkında basında yer alan haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Ali Güneş, umutlu konuştu

02/06/2020

TFF 1. Lig'de küme düşme hattında bulunan Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü Ali Güneş, zorlu bir sürecin kendilerini beklediğini belirterek, "Çünkü zamanımız çok dar ama oyuncularımızla beraber çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum." dedi

Image-empty-state.png

Osmanlıspor Ali Güneş nezaretinde çift antrenman yaptı

23/05/2020

Covid-19 testinden geçen Başkent ekibi antrenmanlara bugün başladı. Mor-sarılılar teknik direktör Ali Güneş nezaretinde çift antrenman yaptı.

Image-empty-state.png

Osmanlıspor dayanıklılık çalıştı

25/05/2020

TFF 1. Lig hazırlıklarını sürdüren Osmanlıspor, günü çift antrenmanla tamamladı. Teknik Direktör Ali Güneş yönetiminde yapılan sabah antrenmanı kuvvet ağırlıklı geçti.

Image-empty-state.png

Osmanlıspor'da Ali Güneş dönemi

23/05/2020

Osmanlıspor, İsmet Taşdemir'den boşalan teknik direktörlük görevine Ali Güneş’i getirdi. Başkent ekibi, tecrübeli teknik adamla önümüzdeki yıl opsiyonlu olmak üzere anlaşmaya vardı.

Image-empty-state.png

Osmanlıspor'da Ali Güneş dönemi

21/05/2020

eknik direktör Ali Güneş, başkent ekibiyle anlaştığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Image-empty-state.png

Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü Ali Güneş, gelecek için umutlu

03/06/2020

TFF 1. Lig'de küme düşme hattında bulunan Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü Ali Güneş, zorlu bir sürecin kendilerini beklediğini belirterek, "Çünkü zamanımız çok dar ama oyuncularımızla beraber çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum." dedi.

Image-empty-state.png

Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü Ali Güneş, umutlu konuştu

02/06/2020

TFF 1. Lig'de küme düşme hattında bulunan Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü Ali Güneş, zorlu bir sürecin kendilerini beklediğini belirterek, "Çünkü zamanımız çok dar ama oyuncularımızla beraber çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum.

Image-empty-state.png

Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü belli oldu!

21/05/2020

Teknik direktör İsmet Taşdemir ile yollarını ayıran Osmanlıspor'da yeni hoca belli oldu. Osmanlıspor, son olarak Bartınspor'da görev yapan Ali Güneş ile anlaşma sağladı.

Image-empty-state.png

Osmanlıspor, teknik direktör Ali Güneş ile anlaştı

21/05/2020

TFF 1. Lig ekiplerinden Osmanlıspor, teknik direktör Ali Güneş ile anlaştı. Başkent kulübünden yapılan açıklamaya göre tecrübeli teknik adamla önümüzdeki yılı opsiyonlu olmak anlaşmaya varıldı.

Image-empty-state.png

©2020, Ali Güneş Resmi Web Sitesi